Előfordulhat, hogy nem készlet vagy pénzhiány az oka a lemondott álmunknak. Aki tervezett már otthont magának, az tudja, idővel egyre több ötlet gyűlik a todo-listára. Itt emebbe, ott amabba szeretünk bele.
És vannak olyan régi álmaink is, amit szinte gyerekkorunk óta szeretnénk megvalósítani (pl. legyen egy kamránk a konyhában).
Nem elégszünk meg azzal, hogy milyen az ingatlan m2-e, vagy kiváló helyen van-e és jó-e a tájolás. Olyan apróságokon is múlik az örömünk, minthogy mennyire alakíthatják saját ízlésük és elképzelésük alapján a lakás nyílászáróit, és bútorfrontjait.
Ekkor szeli ketté álmainkat egy „előbb kellett volna gondolkodnunk” féle feleszmélés:
Amikor ajtóban kezdünk el gondolkodni egy kivitelezés során, szóba jönnek olyan kifejezések, mint a hagyományos, síkban záródó, a tokba nyíló beltéri ajtók és tolóajtók fogalma.
Azonban kevesen tudják, hogy habár a síkban záródó ajtókkal valóban a modernitást szolgáljuk otthonunkban, és letisztultságuk egy minimalista enteriőr biztos lakberendezési tárgyai lehetnek (igen, öltöztetik otthonunkat); egy falsíkban záródó ajtóra lecsapni már néha késő.
No, nem a beszerzésük nehézsége, vagy anyagi okok miatt.
Bár nem tartozik a legelterjedtebb formai kialakítások közé, egyre trendibb és exkluzívabb választásnak számít. És egyre többen élnek (…) pontosabban élnének vele.
De jön a sok Deee.
Tudja mi a legégetőbb különbség a síkban és a falsíkban záródó beltéri ajtók között?
Síkban záródó ajtókról JÓ TUDNI:
A síkban záródó ajtókra letisztult megjelenés jellemző, ezért méltón a minimalista enteriőrök meghatározó elemei:
Falsíkban záródó ajtókról JÓ TUDNI:
Falsíkba záródó ajtóknál a legfontosabb észben tartanunk, hogy álmunkat 100%-os minőségben élvezhessük:
Kezdje tehát nálunk: www.doorstar.hu/kapcsolat